Муніципальне повітряне спостереження

Безпілотні рішення для повітряного спостереження

Компанія DroneMT займається впровадженням рішень муніципального повітряного спостереження з допомогою безпілотних літальних апаратів. Дрони прийшли на зміну гелікоптерам, через інноваційний підхід та доступність, що є унікальною можливістю для муніципальних служб, приватних та державних підприємств. Залучення безпілотників в сучасні системи охоронного відеоспостереження на технологічно складних об’єктах або великих периметрах охорони дає ряд переваг у порівнянні з застосуванням традиційного методу. Найбільшою цінністю безпілотних літальних апаратів є  швидкість реагування та здатність проводити нагляд в недоступних для інших засобів спостереження місцях.

Реагування на виклик

На пульт муніципальної служби поступає виклик. Черговий, через наданий компанією DroneMT доступ до онлайн сервісу, вказує місце та характер ситуації, що трапилась. Система обирає найближчого безпілотника, здійснює зліт і вже за лічені секунди проводить знімання з місця пригоди, миттєво транслюючи обставини на екран муніципальної служби. Це дає можливість ще до прибуття чергового патруля оцінити ситуацію та обрати вірну стратегію по її вирішенню.

Багатофункціональне оснащення

Дрони оснащені спеціалізованими камерами з високою роздільною здатністю, що дозволяє отримувати високоякісне деталізоване зображення. Використання тепловізора та камери нічного бачення дає можливість виявити вночі або за несприятливих погодних умов як злочинця, що переховується, так і людину, яка потрапила в небезпечну ситуацію (наприклад, пошукові операції в лісових масивах). Цю небезпеку можна мінімізувати шляхом впровадження повітряного спостереження.

Переваги муніципального повітряного спостереження

  • використання безпілотних систем дозволяє віддалено приймати рішення 
  • безпілотні літальні апарати заощадять витрати, пов’язані з персоналом, необхідним для огляду
  • використання дронів дає змогу бачити ситуацію з кожного ракурсу, передбачаючи неочікувані неприємності