Створення 3D моделі міста

Тривимірні моделі

Динамічний розвиток сучасного міста пов’язаний з вирішенням комплексу завдань. Для успішної містобудівної діяльності необхідне якісне геоінформаційне програмне забезпечення. Найбільш зручною для сприйняття формою представлення геоданих є 3D модель міста. Компанія DroneMT застосувала комплекс програмних засобів та технологій візуального тривимірного моделювання для розвитку міського середовища. Незамінним атрибутом проектування є створення тривимірної моделі будівлі на підставі якої, ми наносимо на карту деталізовані елементи майбутньої конструкції. Це дає змогу замовнику побачити, як виглядатиме його житло чи район у якому планується реконструкція або ремонт.  

Високодетальна 3D модель з прив’язкою до координат на карті за допомогою передових алгоритмів  — це не просто можливість поглянути на об’єкт без виїзду на місце, це інформаційний продукт, який відкриває значні переваги в першу чергу для керівництва міста та області, а також для містобудівників, архітекторів, проектувальників, інвесторів, фахівців житлово-комунальних господарств та інших.

Переваги використання дрона

  • оперативність отримання фотознімків і їх подальша обробка 
  • можливість знімання у важкодоступних місцях
  • отримання фото з високою роздільною здатністю шляхом можливості обльоту з незначних висот і, як наслідок, висока точність матеріалів
  • низька собівартість 
  • геометрична точність моделі