Напрямок моніторингу

Моніторинг лісового господарства

Безпілотні рішення задля збереження лісів

Внаслідок лісових пожеж гинуть багато гектарів лісу, що становить найсерйознішу проблему, також великою проблемою є незаконна вирубка лісів, яка призводить до погіршення їх якісного складу і загальної площі. Задля контролю та збереження лісів Компанія DroneMT застосовує інноваційні рішення – моніторинг лісового господарства за допомогою дрона! Безпілотні рішення дозволяють за короткий час забезпечити підприємства лісового господарства актуальною просторовою інформацією.

Моніторинг ліній електропередач та трубопроводів

Безпілотні рішення для зміни традиційних підходів

Компанія DroneMT надає послугу моніторингу ліній електропередач (ЛЕП) та трубопроводів за допомогою безпілотних літальних апаратів, з метою виявлення дефектів. Використання дронів дозволяє перевірити стан елементів нівелюючи ризик травмування людей, а також збільшує швидкість огляду. Інноваційний підхід та доступність є унікальною можливістю попереджувати перебої надання послуг.

Муніципальне повітряне спостереження

Безпілотні рішення для повітряного спостереження.

Компанія DroneMT займається впровадженням рішень муніципального повітряного спостереження з допомогою безпілотних літальних апаратів. Дрони прийшли на зміну гелікоптерам, через інноваційний підхід та доступність, що є унікальною можливістю для муніципальних служб, приватних та державних підприємств.

Моніторинг лісових пожеж

Безпілотні рішення задля збереження лісів

Внаслідок лісових пожеж гинуть багато гектарів лісу, що становить найсерйознішу проблему,  яка призводить до знищення загальної площі лісів та погіршення стану навколишнього середовища.

Компанія DroneMT займається впровадженням рішень моніторингу лісових пожеж за допомогою безпілотних літальних апаратів. Безпілотники, що використовуються для моніторингу, характеризуються  високою швидкістю та маневреністю, що забезпечується малою вагою самого апарату, а також точністю програмного забезпечення.

Моніторинг вирубки лісів

Безпілотні рішення задля збереження лісів

Внаслідок вирубки лісів, що становить серйознішу проблему,  яка призводить до знищення загальної площі лісів та погіршення їх яксного стану.

Компанія DroneMT займається впровадженням рішень моніторингу вирубки лісів за допомогою безпілотних літальних апаратів. Безпілотники, що використовуються для моніторингу, характеризуються  високою швидкістю та маневреністю, що забезпечується малою вагою самого апарату, а також точністю програмного забезпечення.

Виявлення сміттєзвалищ

Безпілотні рішення задля збереження навколишнього середовища

Виявляйте масштаби забруднення!

За  допомогою безпілотних рішень компанії DroneMT Ви зможете зберегти екологічну безпеку навколишнього середовища, та запобігти розвитку небезпечних геологічних процесів і явищ. Цього можна досягти за допомогою розширення  моніторингових можливостей уряду, громад та органів місцевого самоврядування у реальному часі .

Моніторинг стану доріг

Безпілотні рішення задля здійснення контролю

Компанія DroneMT  впроваджує рішенння моніторингу стану та якості виконання дорожніх робіт за допомогою безпілотних літальних апаратів. 

Безпілотники, що використовуються для моніторингу, характеризуються  високою швидкістю та маневреністю, що забезпечується малою вагою самого апарату, а також точністю програмного забезпечення. Рішення компанії дозволяють за короткий час забезпечити служби автомобільних доріг актуальною просторовою інформацією.

Моніторинг об’єкту інфраструктури

Безпілотні рішення задля контролю будівництва

Незалежний контроль будівництва та ремонтних робіт об’єктів інфраструктури  — послуга, яка змінить Ваші уявлення про процес здійснення  моніторингу. Суть послуги полягає в постійному моніторингу процесу виконання робіт з боку компанії DroneMT.

Рішення компанії дозволяють за короткий час забезпечити актуальною просторовою інформацією.