Напрямок Аерофотозйомки

Фотографічний план водойми

Безпілотні рішення задля здійснення контролю водойм

Отримайте статичні зображення структури річкової мережі чи озера.

Виявляйте перекриття чи пересихання водних ресурсів вздовж водойми. Це дозволить Вам вчасно усунути проблеми, що можуть призвести до посухи та втрати врожаю фермерськими господарствами. Команда професіоналів допоможе  зібрати, зафіксувати, обробити, зберегти та відобразити дані про стан водних об’єктів.

Енергоаудит за допомогою дрона

Безпілотні рішення для економії коштів

Мінімізуйте витрати на опалення квартири, будинку, промислових будівель!

Метою енергоаудиту є виявлення джерела тепловтрат. DroneMT надає послугу аналізу ефективності теплоізоляції у вашому будинку.

Залучення безпілотників в сучасні системи енергоаудиту на технологічно складних об’єктах або великих периметрах дає ряд переваг у порівнянні з застосуванням традиційних методів.

Аерофотозйомка

Аерофотозйомка – один із найпродуктивніших методів збору просторової інформації, основа для створення топографічних планів і карт, побудови тривимірних моделей рельєфу і місцевості.

Компанія DroneMT надає послуги аерофотозйомки з використанням пілотованих та безпілотних літальних апаратів

Реагування в надзвичайних ситуаціях

Безпілотні рішення для повітряного спостереження

Отримуйте актуальну інформацію про стан надзвичайних ситуацій за лічені хвилини!

Компанія DroneMT  впроваджує інноваційні рішення для повітряного спостереження  за допомогою безпілотних літальних апаратів для муніципальних служб, державних та приватних підприємств.

Обмір поля за допомогою дрона

Безпілотні рішення задля збереження лісів

Компанія DroneMT займається впровадженням рішень, які спростять обмір полів.

Для чого потрібен точний обмір дронами?

В даний час в господарствах часто використовується кадастровий план. Але практика показує, що його розбіжності з реальністю коливаються в інтервалі 2-5% від загальної площі ріллі і до 30% по окремих полях.

Дослідження русла річки

Компанія DroneMT впроваджує інноваційні рішення дослідження річок за допомогою дрону.

Команда професіоналів за допомогою дронів збере для вас, обробить та надасть в максимально зручному візуальному вигляді дані  про стан водного об’єкту.

Завдяки отриманому результату ви зможете виявити перекриття чи пересихання водних ресурсів вздовж водойми, ідентифікувати незаконні зливи в водойму або незаконні викачування з неї.

Зйомка кар’єру за допомогою дрону

Отримайте знімки кар’єру для геометричного моделювання, відображення текстур, створення карт та планів місцевості!

Компанія DroneMT займається впровадженням безпілотних рішень зйомки кар’єрів.

Використання дронів є швидким та якісним інструментом виконання землевпорядних задач в порівнянні з іншими методами. За допомогою безпілотних літальних апаратів знижуються експлуатаційні витрати та зберігається висока точність спостережень.