3D моделювання

3D модель будівлі

Для успішної містобудівної діяльності необхідне якісне геоінформаційне програмне забезпечення. Найбільш зручною для сприйняття формою представлення геоданих є 3D моделі.

Компанія DroneMT застосовує комплекс програмних засобів та технологій візуального тривимірного моделювання для розвитку середовища. Це дає змогу замовнику побачити, як виглядатиме його житло чи район у якому планується реконструкція або ремонт. 

3D Модель міста

Представте геодані міста в найбільш зручній формі –  3D моделі!

Компанія DroneMT застосовує комплекс програмних засобів та технологій візуального тривимірного моделювання для розвитку міського середовища. Незамінним атрибутом проектування є створення тривимірної моделі будівлі на підставі якої, ми наносимо на карту деталізовані елементи майбутньої конструкції.

3D Модель місцевості

Отримайте 3D модель місцевості, за допомогою якої замовник може дуже точно вказати всі необхідні параметри майбутнього будівництва.

Високодетальна 3D модель з прив’язкою до карти місцевості за допомогою передових алгоритмів  — це не просто можливість поглянути на об’єкт без виїзду на місце. Це інформаційний продукт, який відкриває значні можливості в першу чергу для містобудівників, архітекторів, проектувальників, інвесторів, фахівців житлово-комунальних господарств та інших.